Aleyna Tilki ile Demet Akalın kapışmasına Mustafa Topaloğlu’da katıldı! Sinirden küplere bindi

FİFA’da şarkısı çalınan Demet Akalın’a laf atan Aleyna Tilki polemiğine Mustafa Topaloğlu’da girince ortalık kızıştı. Ünlü şarkıcı Topaloğlu, kendisinden aşağıda gören Akalın’a kan kustu.

Süper Lig’in 35. haftasında lider Trabzonspor şampiyon olmuş ve 38 yıllık hasret sona ermişti. Taraftarların Demet Akalın’a ait “Kulüp” şarkısında eğlenmesi üzerine FİFA büyük yankı oluşturmuştu. FİFA geçtiğimiz günlerde kendi resmi hesabından Trabzonspor  kazanması üzerine Demet Akalın şarkısıyla paylaşım yaptı. 

aleyna tilki ve demet akalın

MUSTAFA TOPALOĞLU KIZDI!

Kutlamalarda şarkıları çalınan Demet Akalın ise bir süredir araları açık olan Aleyna Tilki ile dünya starı polemiğine girmişti. Akalın, “Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması zannedenler Spotify Global’deki ilk İngilizce röportajımı izleyebilir.” diyen Tilki’ye karşılık vererek “Senin tek rakibin Mustafa Topaloğlu.” açıklamasında bulunmuştu.

mustafa topaloğlu

“UZAYLI OLMAK KÖTÜ BİR ŞEY Mİ?”

Mustafa Topaloğlu, kendi isminin verilmesine kızarak “Demet çok yakın gördüğüm bir insan. Yanımıza gelir giderdi. Beni örnek vermesi şaşkınlık yarattı. Beni neden Aleyna’ya örnek gösterdi? Uzaylı olmak kötü bir şey mi? Mütevazı olmak kötü bir şey mi? Ben ne kadar mütevazı bir insanım. ‘Oy Oy Eminem’ şarkım Avrupa’da Balkanlar’da hala bilinir. Sanatçılar saygıyı bırakırlarsa topluma kötü örnek olurlar. Niye beni örnek verdi? Ben de o zaman diyorum ki. Dünya uzayın içinde değil mi? Eşi Okan Kurt beni aradı, özür diledi. Gazeteye verdiğim röportajı gördü çekemedi sözlerimi.” şeklinde açıklama yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.