Analist Dev Düşüş Bekliyor: Altcoin İsimleri de Verdi!

Popüler kripto para stratejisti Altcoin Sherpa, kripto traderlarına, en son beklentilerini aktardı. Analist, altcoin’lerin aşağı yönde büyük bir hareket görme olasılığına işaret etti. Bu coinlerin, potansiyel olarak mevcut fiyatlarından yüzde 50’ye kadar düşebileceği konusunda bir uyarı yaptı.  İşte detaylar…

Altcoin Sherpa’dan coin yorumu geldi: Aşağı yönde hareketler olabilir

Altcoin Sherpa, önemli destek seviyelerini geçerken aşağıya doğru sıçramalar olabileceğini öne sürüyor. Fiyatların şu anda destek seviyelerinde olduğunu söylüyor. Bu nedenle bu alanın etrafında işlem tahtaları boyunca sıçramalar beklediğini belirtiyor. Altcoin Sherpa, aralarında Pepe (PEPE) ve Avalanche’ın (AVAX) da bulunduğu çeşitli kriptolara ilişkin görünümünü güncelledi. Analist, bir meme coin olan Pepe’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 67 düştükten sonra yakında sıçrayabileceğini öne sürüyor.

Altcoin Sherpa, Fibonacci geri çekilme seviyeleri ve hacim profili görünür aralığı (VPVR) dahil olmak üzere teknik göstergelerin bir araya gelmesinin Pepe’nin kısa vadeli bir ralliye tanık olabileceğini düşündürdüğünü belirtiyor. Trader, Pepe’nin şu anda bir destek alanında işlem gördüğünü söylüyor ve fiyatın sıçramasını beklediğini belirtiyor. Pepe şu anda 0,00000156 dolar değerinde ve son 24 saatte yüzde 11,7 artış gösterdi.

AVAX, MATIC ve INJ için de düşüş beklentisi var

Altcoin Sherpa ayrıca Avalanche’a da bakıyor. Bu coin’in 2023’ün çoğu için 13-21 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem gördüğünü belirtiyor. Analiste göre AVAX, aralığın alt sınırına ulaştığında sıçrama olasılığı taşıyor. Avalanche şu anda 15,14 dolar değerinde ve son 24 saat içinde yüzde 1,2 artış gösterdi.

Altcoin Sherpa’nın radarındaki bir diğer kripto para birimi, 0,75 dolar fiyat seviyesinde destek bulabileceğini söylediği bir layer-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC). MATIC, son 24 saat içinde yüzde 3 artışla yazım sırasında 0,86 dolardan işlem görüyor.

Son olarak analist, merkezi olmayan bir türev borsası olan Injective Protocol‘ün (INJ) yakın vadede kısa süreli bir sıçrama görebileceğini öne sürüyor. Bununla birlikte, INJ’nin hala düşüş eğiliminde olduğu ve 4 doların altına düşeceği konusunda uyarıyor. Altcoin Sherpa, mevcut fiyat seviyeleri ve .618 Fibonacci seviyesi civarında hala sıçrama beklediğini belirtiyor. Ayrıca destek/direnç seviyesi ve Fibonacci seviyeleri göz önüne alındığında bunun muhtemelen uzun süre kalmak için iyi bir nokta olduğunu öne sürüyor. Bu yazının yazıldığı sırada INJ, 24 saat içinde yüzde 4,9 artışla 6,07 dolardan işlem görüyor. Sonuç olarak Altcoin Sherpa’nın altcoinlerin potansiyel olarak %50’ye kadar düşebileceği yönündeki uyarısı yatırımcıların dikkatini çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir