Bileğinizde Kaç Çizgi Var? 3 ve ya 4 Mü? Bakın Ne Manaya Geliyor?

Günümüzde el falı etkin olarak uygulanan bir sanattır. Elleri okumanın en kolay yollarından biri, avucunuzun içinde bile değil, bileğinizdedir. Ellerde tuhaf bilezikler-çizgiler var. Ne kadar çok satır olursa, bir kişinin o kadar uzun yaşayacağına inanılmaktadır.

Çoğu vakit 2-3 satır vardır, fakat bazen 4. Her birinin kendi manası vardır ve bir kişinin hayatından değerli şeyleri anlatabilir. Ve birinci satırın yardımıyla sıhhat meselelerini fark edebilirsiniz.

İŞTE BİLEĞİNİZDEKİ SATIRLARIN YADA ÇİZGİLERİN ANLAMI

Öncelikle bileklerdeki çizgiler yada faldaki ismi ile satırlar insan sıhhatini anlatan en değerli göstergedir. Daima ve net ise her şey yolunda demektir. Görmesi zorsa ve kırılmışsa, bu kişinin zayıf taraflarını gösterir.

BİLEKLERİNİZ SIHHATİNİZ İÇİN NE DİYOR?

Cinsiyet farkı da var. Bayanlarda bu çizgi kırılırsa, bu, örneğin hamile kalma ile jinekolojik sorunlar manasına gelebilir. Erkeklerde bunlar prostat yahut üreme sistemi ile ilgili sorunlardır.

BİLEKLERİNİZ HAYATINIZ HAKKINDA NE DİYOR?

Bu çizgiler zenginlik düzeyini ölçer. Sağlam, net ise, o vakit bir kişi parlak ve müreffeh bir gelecek alacaktır. Fakat bilek çizgileri kesikse kişinin hayatı boyunca inişler çıkışlar yaşayacağı manasına gelir. Kesik çizgiler tam rahatladım derken yine derde girecek çok sıkıştım derken de rahatlayacak. r.

BİLEK ÇİZGİLERİ YAŞADIĞINIZ TOPLULUKTAKİ GÜÇ DURUMUNUZU DA YANSITIR

bu çizgi, sahip olacağınız güç düzeyini gösterir. Yeniden, çizgi ne kadar uygun görünürse sonuç o kadar âlâ olur. Açık ve daima ise, çok tesirli bir insan olacaksınız.

BİLEK ÇİZGİLERİ KAÇ YIL YAŞAYACAĞINIZI DA SÖYLER

Üç çizginin varlığı, bir kişinin 69 ila 84 yıl yaşayacağını garanti eder. Fakat iki çizgi daha kısa bir hayatı işaret ederken tek çizgi de genç vefatı açıklıyor.

BİLEĞİNİZDE DÖRT ÇİZGİ VARSA

Tüm satırların en enderi. Üçüncüye paralel çalışır, bu nedenle onunla irtibatlıdır. Bu türlü bir çizginin varlığı, yalnızca güce sahip olmayacağınız, tıpkı vakitte hayatta her vakit sonsuza kadar sizinle olacak hakikaten istikrarlı bir pozisyona sahip olacağınız manasına gelir. 4. sıraya sahip olanlar 84 yıl yaşayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.