Bu Cuma O Burçtakiler Dikkat! Çatışmanın Ortasında Kalacak Ve Daima Aşağıya Çekileceksiniz! İşte 24 Haziran Burç Yorumları…

KOÇ : SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ SÖYLEYİN VE RAHATLAYIN

Mevcut eğilim, meskendeki kimi etkinliklerde ne kadar rahat olduğunuza bakıyor, zira yapacak çok yorumunuz var ancak bunları paylaşmaktan çekiniyorsunuz.

Bu cuma karar vermeniz gerekecek. Âlâ haber şu ki, yapılmadı planlanan etkinliklerle ilgili ne hissettiğinizi herkese söylerseniz sizin için kıymetli bir berbat sonucu olmaz. En azından söylemek istedikleriniz içinizde kalmaz ve rahatlamış olursunuz.

BOĞA : AİLE ÇATIŞMASININ TAM ORTASINDA KALACAKSINIZ

Bir aile çatışmasını önlemeye çalışıyorsunuz, lakin görünen o ki, sıkıntıya ne kadar çok dahil olursanız, çatışmanın şiddeti o kadar artıyor.

Kendi fikirleriniz tartışmalı olabilir ve taraf tutmamanız yalnızca sorunları daha da zorlaştırır. Hakemlik yapmanıza ya da mevzuyla ilgili öbür bir şey yapmanıza gerek yok, o yüzden kenarda durun.

İKİZLER : ARTIK HAREKETE GEÇME VAKTİ GELDİ

İş yerinde ileri sürdüğünüz hususları sunarken ölçülü ve çok diplomatik olmaya çalışıyorsunuz fakat etrafınızda beceriksizlik hakimse harekete geçme vakti.

Hatalı olanlardan çok kümelerin hatalı bulunmasından mutlu değilsiniz. Öğlenden sonra çok yavaşlayacak ve odaklanamayacaksınız.

YENGEÇ :HERKESİ İSTEDİĞİNİZ NOKTAYA GETİRMİŞ GÖRÜNÜYORSUNUZ

Yakın vakitte arkadaş grubunuzla yaptığınız bir toplumsal deneyin sonuçlarından hayli mutlusunuz ve görünen o ki herkesi istediğiniz yere getirmişsiniz.

Bu sahiden manipülasyon değil lakin ona yakın. Bunun birtakım sonuçları olabilir, geç gelecek olsa da.

ASLAN : SIHHATSİZ YİYECEKLERİ YİYEREK KENDİNİZE YAZIK EDERSİNİZ

Bugün, bilhassa sıhhatsiz yiyecekler kelam konusu olduğunda, onları yiyerek kendinize yazık etmeyin. Bu, gerilime karşı birinci müdafaa sisteminiz olacak ve şayet bu çeşit yiyecekleri tercih ederseniz, bugün oldukça gerilime neden olacak üzere görünüyor.

Ayrıca aşk hayatınızda muhakkak bir problemden uzaklaşmaya çalışıyor ve insanlardan yaptığınız seçimleri anlamasını beklemiyorsunuz, zira anlayabileceklerini düşünmüyorsunuz.

BAŞAK : AKLINIZDAKİ TEK ŞEY HAFTASONU

Aklınızdaki tek şey, yarının hafta sonu olması. Bu yüzden devam eden değerli işlerinizi erteleyebilirsiniz.

Yapmayı tercih ettiğiniz ve sonraya bıraktığınız hususlarda çok dengeli değilsiniz ve bu, etrafınızdakilerden birtakım istenmeyen yorumlar getirebilir. Bu bahiste epeyce rahatsız hissetmeniz olasıdır.

TERAZİ : BÂTIN BİR HEYECAN İÇİNDESİNİZ

Bu cuma günü toplumsal hayatınız çok ağır olacak. Görünüşe nazaran yalnızca ailenizle değil, arkadaşlarınızla da bir aktifliğe katılabilmeniz için programınızda yer açmanız gerekecek.

Etrafınızdaki tüm ajitasyondan biraz bunalmış hissedeceksiniz lakin birebir vakitte şu anda deneyimlediğiniz her şey için bâtın bir heyecan duyuyorsunuz.

AKREP : ARKADAŞLARINIZ SİZE MEYDAN OKUYABİLİR

Bu cuma kendi güçlerinize çok güveniyor üzeresiniz lakin tahminen biraz durup bu özgüveninizi destekleyecek rastgele bir argümanınız olup olmadığını merak etmelisiniz, bilhassa iş yerinde.

Gerçekten iş arkadaşlarınızın sizinle birebir fikirde olmadığı şeyleri öne sürdüğünüzde kimi insanların size meydan okuyacağını görebilirsiniz.

YAY : TEREDDÜT ETMENİZE GEREK YOK

Mevcut eğilim sizi çok organize kılarak her vakit her şeyi sıraya koymanızı sağlayacak. Kimi Yaylar başkalarından daha meşgul olsa da diğerleriyle rekabet ederken bu baskıyı hissetmeyecekler.

Öğleden sonra seyahat etmek için bir fırsat olabilir ve muhakkak tereddüt etmeden uçağa binmelisiniz.

OĞLAK : NE KADAR ANLATILIRSA ANLATILSIN BENİMSEMEKTE ZORLANIYORSUNUZ

Etrafınızdakilerin fikirlerine karşı çıkmıyorsunuz ancak birebir vakitte kimi şeyler size ne kadar anlatılırsa anlatılsın onları benimsemekte zorlanıyorsunuz.

Ayrıca, vakit geçirmek istediğiniz şahıslarla ilgili çok seçici olacaksınız ve bu açıkçası güzel bir izlenim bırakmayacak.

KOVA : ÖĞLENDEN SONRA ALACAĞINIZ HABERLE MEST OLACAKSINIZ

Bu cuma elinizden geldiğince sakinliğinizi koruyorsunuz, tahminen de hafta sonunu düşündüğünüz için, aksi halde pek de güzel durumda değilsiniz.

Beklediğiniz avantajları elde edemiyorsunuz. Öte yandan, öğlenden sonra alacağınız haberler sizi mest edebilir.

BALIK : HİSLERİNİZİ DENETİM ALTINDA TUTMAKTA ZORLANACAKSINIZ

Sabırsızlığınız bu cuma gün yüzüne çıkacak ve görünüşe nazaran hislerinizi denetim altında tutmakta çok zorlanacaksınız.

Etrafınızdakilerden sizin suratınıza nazaran hareket etmesini bekliyorsunuz ve yapmadıklarında çabucak onları suçlama eğilimindesiniz. Yanlış bir şey yapmamış olsalar bile beşerlerle etkileşim kurmakta zorlanacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.