Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü akademik işçi alıyor

Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana nazaran, üniversitenin gerekli görülen kısımlarına akademik işçi alımı yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana nazaran; Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü, Üniversiteye bağlı ünitelere 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu Kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik kararları ile Üniversite Senatosunun tespit ettiği atama kriterlerine nazaran öğretim elemanı alacak.

İlanda yer alan Profesör takımı için İşçi Daire Başkanlığına, Tabip Öğretim Üyesi takımı için ilgili üniteye ilan tarihinden itibaren 16 gün içerisinde başvurmak gerekmektedir. Profesör ve Doçentler 2547 sayılı Kanunun 36. hususunun (a) bendinin 1. fıkrasına nazaran devamlı statüde çalıştırılmak üzere alınacaktır. Adaylar 657 sayılı Kanunun 48. hususundaki koşullarını taşımak zorundadır. Müracaatlar şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar dikkate alınmayacaktır. İlan edilen takıma ataması yapılan adaylar misyon aldıkları ünitenin bulunduğu yerde ikamet etmek zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.