CHP’li İmamoğlu’nun ‘biz yaptık’ algısına Tuzla Belediye Başkanı Yazıcı’dan net cevap

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Tuzla Kamil Abduş Gölü Parkı’nın yıllardır bakımsız kaldığını iddia ederek “Şimdi çok özenli bir gezi, yürüyüş, dinlenme ve kuş gözlem noktası oldu” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu’nun ‘biz yaptık’ şeklindeki algı oyununu ise Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı bozdu. Söz konusu projenin %80’inin AK Parti döneminde tamamlandığını bildiren Yazıcı, kalan %20’lik kısmın CHP’li İBB tarafından ancak 3 yıl içerisinde bitirildiğini kaydetti.

İMAMOĞLU’NUN ‘BİZ YAPTIK’ ALGISI

İmamoğlu konuya ilişkin paylaşımında, “Tuzla Kamil Abduş Gölü Parkı çok güzel oldu. Kuşların göç yolu üzerindeki bu özel alanın çevresi yıllardır bakımsız kalmıştı. Şimdi çok özenli bir gezi, yürüyüş, dinlenme ve kuş gözlem noktası oldu” ifadelerini kullandı. Ancak gerçek, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ‘biz yaptık’ algısından farklıydı.

AK PARTİ %80’İNİ YAPTI, CHP’Lİ İBB %20’LİK KISMI ANCAK 3 YILDA TAMAMLADI!

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Tuzla Kamil Abduş Gölü Parkı’nın Ekrem İmamoğlu seçilmeden önce AK Partili İBB yönetimi tarafından 5 etap olarak projelendirildiğini ve bunun 1. etabının %80’inin tamamlandığını duyurdu.

Yazıcı, CHP’li İBB’nin 1 etaptan kalan %20’lik kısmı ancak 3 yılda tamamlayabildiğinin altını çizerek “Herkese hak ettiği kadar teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

Konuya ilişkin Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’nın paylaşımı şöyle;

AK Partili İBB döneminde 5 etap olarak projelendirilen ve 1.etabı %80 oranında tamamlanan Kamil Abduş gölü çevre düzenlemesinin 1. Etaptan kalan %20’lik kısmı nihayet mevcut yönetim tarafından 3 yılda tamamlandı. 🙂 Herkese hak ettiği kadar teşekkür ederim.

DOĞRUSUNU PAYLAŞTI

Tuzla Belediyesi Basın Danışmanı İlhan Çabukol yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.