Football Manager 2023 ne zaman çıkacak? FM 2023 çıkış tarihi!

Diğer futbol oyunlarından farklı olarak takımınızı simüle ettiğiniz futbol oyunu Football Manager 2023‘ün çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu. Peki, Football Manager 2023 ne zaman çıkacak? Football Manager 2023 ne kadar, kaç TL? İşte detaylar…

FOOTBALL MANAGER 2023 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Football Manager 2023, 8 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, Xbox Game Pass, Steam ve Epic Games’e çıkış yapacak.

FOOTBALL MANAGER 2023 NE KADAR?

Football Manager 2023’ün Steam ve Epic Games’in ön sipariş fiyatı 599,00 TL’dir.

FOOTBALL MANAGER 2023 KONUSU

Football Manager 2023’te olay sadece taktik seçmek veya bir takım oluşturmak değildir. Kendi stilinizi oluştururken zorlukların üstesinden gelip çığır açmaktır. Kulübünüzü yönetirken kendinizi rakipsiz derinlik ve ayrıntılarda kaybedin. Kendi manşetlerinizi yazarak, taraftarların sevgisini ve saygısını kazanarak ve rakiplerinize hükmederek seçkin menajerler arasına katılacaksınız. Yeni özellikler ve lisans güncellemeleri Eylül’ün sonlarından itibaren sunulacaktır. Oyunla ilgili özel haberlerin doğrudan gelen kutunuza gelmesini istiyorsanız FMFC kadrosuna katılın.

  • Sizin için doğru kulübü bulun. Yönetim kurulunun beklentilerini karşılayın ve futbolun en büyük ödüllerini kazanma yolunda en güçlü rakipleri yenin.
  • Yalnızca süperstarlar transfer etmeyin, onları yaratın. Teknik heyetinizin yardımıyla akıllı bir şekilde oyuncu alımı yapın ve genç yıldızlarınız için ilk on bire giden yollar sağlayarak birinci sınıf bir kadro oluşturun.
  • Takımınızın oyun stili size kalmış. Büyük galibiyetler elde etmek ve unutulmaz maç günü anları sunmak için taktik panosunda benzersiz bir strateji oluşturun.
  • Oyunun Erken Erişim versiyonları farklı platformlarda farklı zamanlarda sunulabilir.
İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.