Google Bu Altcoin İle Entegrasyonunu Açıkladı: Fiyat Patlayabilir!

Kripto para piyasası yeni ortaklıklar ve yeni entegrasyonlar ile beraber birçok yatırımcının dikkatini çekerken, teknolojinin de ilerlemesiyle beraber yükselişe geçiyor. Son olarak teknoloji devi Google Cloud, RNDR ile entegre A3 GPU süper bilgisayarını ortaya çıkardı! Uzmanlara göre bu süper bilgisayar, sektörü baştan aşağı değiştirebilir! İşte detaylar…

Google Cloud ve Altcoin RNDR’ın entegrasyonu ile üretilen süper bilgisayar sektörü değiştirebilir!

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Google Cloud, birçok altcoin projesiyle yaptığı ortaklıklarla yatırımcıların dikkatini çekiyor. Son olarak Render Token (RNDR) ile yaptığı ortaklık ile beraber yeni gelişmeleri açıklayan Google Cloud, makine öğrenimi ve dijital içerik üretimi alanlarında devrim yaratacak üstün bir teknoloji olan ve merakla beklenen A3 GPU süper bilgisayarını tanıttı. Güçlü NVIDIA H100 GPU’ların ve RNDR’nin (Render Token) entegrasyonuyla bu yeni nesil süper bilgisayar, yapay zeka ve Render iş akışlarında benzeri görülmemiş gelişmeler sunmayı vaat ediyor. Üretilen A3 GPU süper bilgisayar, rakipsiz hesaplama gücüne ve en zorlu yapay zeka modellerini işlemek için özel olarak tasarlanmış optimizasyona sahip. Uzmanlar bu yeni entegrasyon ile beraber sektörün büyük bir oranla değişebileceğini de aktarıyor.

Google, Altcoin ile İşbirliği Yapıyor

Bununla beraber entegre bir platform olan RNDR, çeşitli alanlarda benzersiz yaratıcılık ve inovasyonun önünü açıyor. Öte yandan içerik oluşturucular ve geliştiriciler, RNDR ile entegre A2 örneklerinin dönüştürücü yeteneklerinden yararlanarak dijital içerik üretiminde yeni sınırların kilidini açabilecekler. Uzmanlara göre bu yeni gelişmeler ile beraber Render fiyatı 2 dolar seviyelerinden yükselişe geçirebilir. Uzmanlara göre bu teknoloji sınırsız bir potansiyele sahip olmasıyla beraber gerçek hayatta kullanım oranlarını artırması, altcoin fiyatının seviyelerinde bir patlama ile sonuçlanabilir.

Öte yandan Render Token entegrasyonu ile Google Cloud’un A3 GPU süper bilgisayarı, uzmanlara göre sektörde çığır açacak bir değişime zemin hazırlamış olabilir. Makine öğrenimi ve dijital içerik üretiminin sınırları zorlanmaya devam ettikçe, bu son teknoloji, yaratıcıları güçlendirerek ve yapay zeka ve sürükleyici medya formatlarıyla etkileşim şeklimizde devrim yaratarak sektörü yeniden şekillendirmeyi vaat ediyor.

Render Token (RNDR) fiyat durumu ve teknik analizi

Boğalar ve ayılar arasındaki şiddetli mücadelenin ardından Render Token (RNDR) fiyatında boğalar zafer kazandı. Önceki 24 saat içinde 2,27 dolarlık bir düşük seviyeden RNDR fiyatı, dirençle karşılaşmadan önce 7 günün en yüksek seviyesi olan 2,50 dolara yükseldi. Anlık olarak RNDR fiyatı, önceki kapanışa göre yüzde 3,08’lik güçlü bir artışı temsil eden 2,45 seviyelerinde bulunuyor. Yatırımcılar fiyat artışına sevinirken, RNDR’nin piyasa değeri yüzde 3.00 artarak 890.688.844 dolara ulaştı. Öte yandan, yatırımcıların kâr elde etmesi 24 saatlik işlem hacminde yüzde 9,30 düşüşle 278.449.391 dolara geriledi. İşlem hacmindeki bu düşüş, altcoin RNDR’nin 7 günün en yüksek seviyesini görmesinin ardından yatırımcıların temkinli duruşunu gösteriyor.

Boğa-Ayı güç derecesinin 0,1390714 olması, boğaların piyasadaki ayılara kıyasla mütevazı bir avantaja sahip olduğunu göstermektedir. Bu değişiklik yatırımcıların marjinal düzeyde olumlu düşündüğünü gösterse de, RNDR piyasasında sürekli bir yükselişi garanti edemez. Teknik derecelendirme göstergesi “güçlü alım” sinyaline işaret ettiğinden, RNDR’nin olumlu momentumunun devam etmesi için daha fazla alan olabilir. Bu yükseliş gücü yatırımcı güvenini artırabilir ve piyasa ilgisini yeniden canlandırabilir.

Chaikin Para Akışı göstergesi anlık olarak 0,23 değerine sahip ve RNDR’nin yükseliş momentumunun azaldığını gösteriyor. Negatif bölgeye doğru bu hareket, RNDR’nin sermaye çıkışının arttığını ve bunun yakında düşüş eğilimine yol açabileceğini gösteriyor. MACD mavi çizgisi basit hareketli ortalamasının (SMA) altına düşerek bir düzeltmenin yakın olduğu fikrini destekliyor. Histogram negatif sektöre geçtiğinden, yükseliş ivmesi yavaşladı ve ayılar kontrolü ele alıyor olabilir.

RNDR boğaları zaferlerini kutlarken, kar alımlarının başlaması nedeniyle dikkatli olunması gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir