Jesus, Portekiz’de manşet oldu! ‘Ayrılığı ima ettiği ses kaydını açıkladı’

UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu rövanş maçında sahasında Sevilla ile karşılaşacak olan Fenerbahçe’de Teknik Direktör Jorge Jesus, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi. Brezilya basınında çıkan ses kaydıyla ilgili konuşan Jesus’un açıklamaları Portekiz’de büyük yankı uyandırdı.

SES KAYDI ORTAYA ÇIKMIŞTI
Fenerbahçe’nin deneyimli teknik direktörü Jorge Jesus’un adı sık sık Brezilya Milli Takımı ve ülkenin dev kulüpleriyle anılıyor. Portekizli teknik adam ülkesinden Gabriel Reis’ın Fenerbahçe’den ayrılarak Brezilya’ya dönme ihtimali hakkındaki soruyu yanıtladı.

Portekiz gazetesi A Bola’da yer alan habere göre Jesus bu ihtimal hakkında; “Türkiye’de hava çok soğuk ve uyum sağlama konusunda çok zorlandım, ancak Mayıs ayını beklememiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

“MAYIS’TA SÖZLEŞMEM BİTİYOR”
Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe’den ayrılacağı yönünde çıkan haberlerle ilgili yöneltilen soruya Jesus Sevilla maçı öncesi basın toplantısında, “Sorunun maçla ilgisi yok ama cevaplayacağım. Herkes biliyor ki benim buradaki kontratım mayıs ayında sona eriyor. Bununla ilgili söylenecek başka bir yorum yok” diye cevap verdi.

OJOGO |’SÖZLEŞMEMİN MAYIS’TA BİTECEĞİNİ HERKES BİLİYOR’
Portekizli Teknik Direktör, bu Çarşamba günü Brezilya’da Türkiye’den ayrılma niyetini bildirdiği bir ses kaydı hakkında yorum yaptı. Flamengo hayranları, Jorge Jesus’un sesinden heyecan duyuyor ve geri dönüşün hayalini kuruyor. Portekizli teknik direktör, Türk kulübüyle olan sözleşmenin süresine işaret ederek sorunla karşı karşıya kaldı. “Herkes Mayıs’ta biten bir sözleşmem olduğunu biliyor. Yeni bir şey değil, bu yüzden başka yorumum yok” dedi.

RECORD | ‘JESUS AYRILIĞI İMA ETTİĞİ SES KAYDINI AÇIKLIYOR’
Portekiz basınından Record, Jesus’un basın toplantısını videolu olarak okuyucularına duyurdu. Haberde başlık olarak; “Jorge Jesus, Türkiye’den ayrılacağını ima ettiği ses kaydını açıklıyor’ dendi.

ABOLA | ‘OLASI AYRILIĞI HAKKINDA DOLAŞAN SES KAYDINI YORUMLADI’
“Jesus olası ayrılma hakkında Brezilya’da dolaşan ses hakkında yorum yapıyor” başlığıyla haberi duyuran A Bola, Portekizli hocanın ses kaydındaki “Türkiye’de hava çok soğuk ve uyum sağlamak için çok acı çektim ancak Mayıs ayını beklemeniz gerekiyor’ sözlerine vurgu yaptı. Haberde daha sonrasında Jesus’un toplantıda verdiği cevap okuyuculara aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir