Johnny Depp, 25 yıl sonra yine direktör koltuğunda

Bir mühlet evvel eski eşi Amber Heard ile yaşadığı yasal süreç yüzünden gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Johnny Depp, davayı kazandıktan sonra yaptığı yeni proje muahedeleriyle dikkat çekiyor.

Son yıllarda eski eşi Amber Heard’ün şiddet ve taciz savlarıyla prestijini kaybeden ve Hollywood’da çok sayıda projeden atılan Johnny Depp, kazandığı iftira davasından sonra yıldızını parlatmaya devam ediyor.

Jeff Beck ile verdiği konserler, yeni sinema projeleri derken artık de tecrübeli oyuncudan direktörlük haberi geldi.

Depp, pazartesi günü yaptığı açıklamada, İtalyan sanatçı Amedeo Modigliani hakkında bir sinema yöneteceğini ve Al Pacino ile Barry Navidi’nin de yapımcılığını üstleneceğini duyurdu.

Depp, Hollywood Reporter’a verdiği demeçte, “Modigliani’nin hayatı ekrana getirmekten hakikaten onur duyduğum bir kıssa. Büyük zorluklarla lakin sonunda zaferle dolu bir hayat. Tüm izleyicilerin kendilerini özdeşleştirebileceği üniversal bir insan hikayesi” dedi.

Depp’in yeni projesi, Marlon Brando ile oynadığı 1997 üretimi Kahraman (The Brave) sinemasından 25 yıl sonra birinci direktörlük tecrübesi olacak.

Filmin yapımının 2023 baharında Avrupa’da başlayacağı bildiriliyor. Depp’in “Modigliani”de de rol alıp almayacağı ise şimdi muhakkak değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.