Manalı, farklı ve fotoğraflı bayram mesajı… Kurban Bayramı’na özel mana dolu bayram mesajları…

Bayram iletisi akrabalarını ziyarete gidemeyen yahut günün manasını belirtmek isteyenlerin yardımcısı oluyor. Kurban bayramı küslüklerin sona erdiği, paylaşımın arttığı günledir. Dört gün sürecek dini bayramın başlamasıyla fotoğraflı, manalı farklı bayram iletileri araştırılmaya başlandı.

Sevdiklerinizi bu bayramda unutmadığınızı göstermek memnunluklarını ve sevinçlerini paylaşmak için bayram mesajlarımızdan faydalanabilir bu mübarek günde eş dost ve akrabalarınızın yüzünü güldürebilirsiniz. Bayramı özel kılanlardan biri de sevdiklerimizi bu kıymetli günde bir bildiriyle dahi olsa onları hatırladığımı göstermektir. İşte manalı bayram mesajları…

RESİMLİ VE MANALI BAYRAM MESAJLARI

* Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım ulu Allah”a. Erişelim birlikte kaç bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

* Heyecan ve hasretle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, beğenilen geldin. Mübarek bayram ulusumuza sıhhat, huzur, memnunluk, bolluk ve rahmet getirsin. İyi bayramlar dileğiyle.

* Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan hoşluklar yaşandıkça anlaşılır bu hoş günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı Kutlarız..

* Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, tahminen dingin, tahminen yorgun, tekrar de memnun, yeniden de umutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

* “Şu 3 şeyden uzak dur; kul hakkı yemekten, sana ihyacı olana sırtını dönmekten ve birine kötülük etmekten… Tüm Müslüman aleminin bu mübarek günde duaları kabul günahları affolsun. Bayramınız mübarek olsun…”

* “Bil ki sevmeyi bilmeyen huzuru da bulamaz. Bu bayram evinizden sevgi ve huzur eksik olmasın” Güzel bayramlar…

* “Birlikte geçen memnun günlere hasret duyduğumuz bu bayramı en hoş formda geçirmeniz dileğiyle. Keyifli bayramlar…”

* “Dilden gelen gönüldense, dokunur öteki gönüllere… En içten dileklerimle bayramını kutlar, bu bayramın hayırlara vesile olmasını dilerim”

* “Ne aralıklar, ne imkansızlıklar bayramın coşkusuna gem vuramaz. Gönüller bir epeyce uzaklıklar kısalır, imkan kapıları sonuna kadar açılır. Kurban Bayramınız kutlu olsun”

* “Ne şanslıymışımız, dostlarla olduğumuz günlerde. Bir defa daha öğrendik sıhhat en büyük şükür sebebiymiş. Dilerim son olsun… Yeterli bayramlar.

* “Bayramın lisanı yok. Olsaydı insanoğluna ‘barışın, affedin ve sevin’ sıkıntısı. Siz bu sessiz davete kulak verin. Bayramınız kutlu olsun…”

* “Hafif bir rüzgar dalgalandırır denizi… Bir hoş kelam de güzelleştirir insanları… Yüzünden gülümseme, konutundan rahmet eksik olmasın. Bayramın mübarek olsun”

* “Hüznünü bir kenara bırak, bugün bayram.. Sevincin daim, huzurun yerinde olsun.. Uygun bayramlar”

* “Küslerin barıştığı, sevenlerin bir ortaya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en pahalılarından olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.”

* “Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir bildiri aralıkları kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz parıltı, meskeniniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!”

* “Kurban Bayramı rahmetiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Kutlu olsun…”

* “Sevdiklerinizle bir ortada, sıhhat, huzur ve memnunluk dolu birçok bayramlar geçirmeniz dileklerimle birlikte, Kurban Bayramı’nızı tebrik ederim”

* “Her gününüzün bayram coşkusu ve memnunluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler; selam, sevgi ve hürmetlerimi sunarım.”

* “Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun!”

Bu keyifli günde, hoş insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, hürmetlerimizi, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..

Damağınızı, ruhunuzu ve etrafınızı tatlandıran, keyifli, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınız yaşadığınız tüm problemleri alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm sıkıntılarınız deva bulsun!

Bayramlar, beşerler ortasındaki karşılıklı sevgi ve hürmetin perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın mübarek olsun!

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım ulu Allah”a. Erişelim birlikte birçok bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Gecenin hoş yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş o denli bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu iyi günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Güzel Fikirler Nefeslere Dolarsa Hoş Dualar Olur, Dua ise Aziz ALLAH’a Masraf Parıltı Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın NurLanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım..

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar farklı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla memnunluk dolsun günlerine , binbir duan kabül ve Bayramın Kutlu Olsun…

* “Bugün aklımızı ve kalbimizi arındırma günü. Hayvanlara eziyet etmediğimiz, kul hakkı yemediğimiz ve doğayı koruduğumuz bir gün olsun. Güzel cumalar.”

* “İnsanoğlu, kainatı ve Rabbin yarattıklarını müdafaayı kendine bir vazife bilmeli. Güzel cumalar, iyi bayramlar…”

* “Dilinizden yanlışsız, gönlünüzden merhamet, aklınızdan adalet eksik olmasın. Güzel cumalar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.