Oğlunu ve Eşyalarını Saldırgan Maymunlardan Korumak İçin Vücudunu Siper Eden Babanın Viral Olan Anları

Avustralyalı bir baba ve ailesi, Tayland sahilinde dolaştığı sırada bir grup saldırgan maymunun saldırısına uğradılar. Babanın oğlunu kucaklayıp korumaya çalıştığı anlar sosyal medyada viral oldu. Gelin o anlara birlikte bakalım…

Seyahat içerikleriyle YouTube’da 1,8 milyon aboneye ulaşan Riley Whitelum ve Elayna Carausu, iki küçük oğulları ile Ko Phi Phi Don adasındaki Monkey Beach’i ziyaret ediyorlardı.

Whitelum ve oğulları sahildeki maymunları izlerken maymunlardan biri çantalarına bakmaya başladı. 38 yaşındaki adam, maymunu korkutup eşyalarından uzaklaştırmak için ona doğru koştu ama işe yaramadı. Sinirli maymun ileri atıldı. Whitelum, çığlık atan çocuğuna koşup onu kollarına aldı. Tam bu sırada bir grup saldırgan maymun toplandı.

Carausu, maymunların almaya kararlı oldukları çantada yiyecek olmadığını ancak pasaport, cüzdan ve telefonlarının olduğunu söyledi.

Baba ise bu eşyaları kurtarmak için geri döndü ve maymunlarla savaşmaya devam etti. Bu saldırının sonunda Whitelum’un elinde maymun ısırmasından kaynaklı bir kesik oluştu, bu da insan vücuduna yayılabilen ve ölümcül bir virüs olan kuduza yakalanma riskiyle karşı karşıya olduğu anlamına geliyordu. Aile, tıbbi müdahale için kasabaya gitti ve klinik personeli, günde bir ila iki kişiyi maymun ısırıklarından tedavi ettiklerini söyledi.

İşte o görüntüler: ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir