Selçuk Bayraktar’dan CHP’li isme sert reaksiyon: PKK/YPG sıkışınca akın siyasetten geliyor!

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi CHP’li Av. Sevda Erdan Kılıç, Türk savunma sanayiinin kritik şirketlerini gaye aldı. 

Terörle gayret başta olmak üzere Karabağ’daki üstün başarısı ile dünyanın büyük bir ilgiyle izlediği Baykar’ı gaye alan Kılıç, Aselsan’daki işten çıkarmaları mazeret ederek karalama kampanyasına girişti. 

İLK REAKSİYON HALUK BAYRAKTAR’DAN GELDİ

BAYKAR Genel Müdürü Haluk Bayraktar, toplumsal medya hesabından Cumhuriyet Gazetesi’nde yer alan habere sert reaksiyon göstererek, “Öz kaynaklarınla sıfırdan geliştirdiğin teknolojilerle dünyanın gıpta ile baktığı bir firma ol, memleketin ana muhalefet partisi sinsice iftira ve algı oyunlarıyla yoluna TAKOZ koysun. Nuri Demirağ üzere bu topraklara ilişkin girişimcileri yok etmiş bu zihniyet bu defa başaramayacak!” paylaşımında bulundu.

PKK/YPG SIKIŞINCA ATAK SİYASETTEN GELİYOR!

BAYKAR Teknoloji Önderi Selçuk Bayraktar da, Haluk Bayraktar’ın paylaşımını alıntılayarak, “Tüm dünya övgüyle bahsederken, SİHA’larımızı kullanan ülkeler kahraman derken, içeride birileri yalnızca iftira peşinde. pkk/ypg sıkışınca taarruz siyasetten geliyor. İstediğiniz kadar yolumuza TAKOZ hatta MAYIN döşeyin. Biz, son nefesimize kadar bu zihniyetle gayret edeceğiz!” dedi.

KAYNAK: HABER7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.