Yüzünüze Gargara Sürmek İster misiniz? Bunu Okuduktan Sonra Muhakkak Deneyeceksiniz!

1970’lere kadar beşerler onu bugün ana kullanımı olan gargara olarak kullanmaya başlamamıştı. Haberimizi okumaya devam ederek neden ve nasıl yüzünüze biraz gargara sürmeniz gerektiğini okuyacaksınız.

GARGARAYI YÜZÜMÜZDE NASIL KULLANIRIZ?

Henüz çok daha fazlası için kullanabilirsiniz; örneğin, süratli bir sivilce çıkarmak için. Herkes onları orta sıra alıyor, lakin bu inanılmaz derecede hudut bozucu olamayacakları manasına gelmiyor. Tehdit ortadan kalkana kadar yüzünüzü hakikaten bir maske yahut eşarpla gizlemek istiyorsunuz. Lakin yüzünüzü gargara ile temizlerseniz sivilcenizin kısa müddette yok olacağını biliyor muydunuz Muhtaçlığın olan şey bu:

pamuklu ped
Listerin gargara

Pamuğa biraz Listerine dökün ve yüzünüzü yeterlice temizleyin. Ancak çok sert fırçalamayın; yüzü yavaşça ovmak kafidir.

SİVİLCE VE AKNE SORUNLARI

Akne probleminiz varsa, yüzünüzü temizlemek için Listerine’i de kullanabilirsiniz. Gargaradaki alkol gözeneklerinizi temizleyecek ve sonunda yüzünüzdeki tüm sistemsiz noktaları yok edecek! Kıymetli tedaviler yahut paklık eserleri olmadan kısa müddette parlak bir cilde sahip olacaksınız!

Ağız gargaraları ekseriyetle diş macunu ile tıpkı canlandırıcı elementleri içerir ve kuruma tesirine sahiptir. Lakin dikkatli olun: Listerine üzere agresif gargaralar cildinizi o kadar kurutabilir ki ona ziyan verebilir . Bu nedenle, sivilce üzerine çok fazla sürmediğinizden emin olun ve günlerce kullanmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.